Menu mobilnemenu

Rekrutacja

I Ty możesz „wpaść” w naszą sieć Spiżarnia.

Miejsce w zespole Spiżarni znajdzie każdy.

Pracują dla nas m in. studentka, emerytka, mechanik samochodowy, osoby bez doświadczenia i specjaliści z wieloletnim stażem.
Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy cenią sobie wartość jaką jest praca.
Oferujemy jasne zasady współpracy, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wsparcie i szkolenia przy stawianiu pierwszych wspólnych kroków.
W zamian oczekujemy rzetelnego wypełniania swoich obowiązków oraz szczerych chęci.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych kierowników:

REYMONTA

Pan Waldemar - z siecią Spiżarnia związany od 2012 r., a z branżą mięsną od przeszło 20 lat. Urodzony sprzedawca, z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta budując w swoim sklepie atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku.
Prywatnie zapalony fan piłki nożnej i muzyki elektronicznej.

WITKIEWICZA

Pani Sylwia - dołączyła do nas w 2016 roku. Posiada silne cechy przywódcze. Z zaangażowaniem kieruje swoim zespołem, dbając o pozytywną atmosferę w sklepie. Wysoką jakość obsługi i wynikające z tego zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu. Zawsze miła i pogodna. Prywatnie mama i żona. Uwielbia spotkania towarzyskie, podczas których serwuje przyjaciołom swoje słynne smakołyki i koktajle.

MANHATTAN

Pani Agnieszka - związana ze Spiżarnią od 2017 roku, a z branżą mięsną od 16 roku życia. Uwielbia wyzwania i adrenalinę. Cechuje ją determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu. Serdeczna i życzliwa w kontakcie z klientem. Zawsze uśmiechnięta i towarzyska, pasjonatka życia, miłośniczka mody, makijażowych trendów i czerwonej pomadki ;)

TURZYN

Pani Karolina - w spiżarniane szeregi wstąpiła w 2018 r. Empatia i zorganizowanie pomogły jej szybko przeskoczyć wszystkie szczeble kariery, od sprzedawcy do szanowanego i lubianego przez załogę kierownika. W wolnych chwilach zapalony kibic siatkówki, którą rodzinnie dopinguje z mężem i trójką dzieci.

PRZYJAŹNI (POLICE)

Pani Justyna - w naszych barwach od 2022 roku. Znana jako entuzjasta słodyczy, uwielbia pracę z ludźmi. Osoba charyzmatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Do pełnionej funkcji dojrzewała pod skrzydłami naszych najlepszych specjalistów. Wieczorami odpręża się przy ulubionej literaturze zanurzając się w mrocznym świecie kryminałów.

RYNEK POLICE

Pani Izabella - współpracę ze sklepami sieci Spiżarnia rozpoczęła w 2014 r., szybko awansując na stanowisko kierownika, specjalista branży mięsnej z wieloletnim stażem. Kocha swoją pracę za kontakt z ludźmi i satysfakcję jaką dają jej zadowoleni klienci.
W czasie wolnym uwielbia rodzinne wycieczki rowerowe, chętnie czyta książki, w szczególności kryminały.

 

Aplikuj już dziś:

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij