Menu mobilnemenu

Rekrutacja

I Ty możesz „wpaść” w naszą sieć Spiżarnia.

Miejsce w zespole Spiżarni znajdzie każdy.

Pracują dla nas m in. studentka, emerytka, mechanik samochodowy, osoby bez doświadczenia i specjaliści z wieloletnim stażem.
Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy cenią sobie wartość jaką jest praca.
Oferujemy jasne zasady współpracy, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wsparcie i szkolenia przy stawianiu pierwszych wspólnych kroków.
W zamian oczekujemy rzetelnego wypełniania swoich obowiązków oraz szczerych chęci.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych kierowników:

Pan Waldemar - z siecią Spiżarnia związany od 2012 r., a z branżą mięsną od 20 lat. Urodzony sprzedawca, z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta budując w swoim sklepie atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku.
Prywatnie zapalony fan piłki nożnej i muzyki elektronicznej.

Pani Izabella - współpracę ze sklepami sieci Spiżarnia rozpoczęła w 2014 r., szybko awansując na stanowisko kierownika, specjalista branży mięsnej z wieloletnim stażem. Kocha swoją pracę za kontakt z ludźmi i satysfakcję jaką dają jej zadowoleni klienci.
W czasie wolnym uwielbia rodzinne wycieczki rowerowe, chętnie czyta książki, w szczególności kryminały

Pani Dorota - w handlu … od zawsze ;) W sklepie Spiżarni od 2015 roku. Kocha wyzwania i prace z ludźmi, stara się łączyć rolę przykładnej żony i matki dwóch córek z perfekcyjnym dbaniem o utrzymanie najwyższej jakości w prowadzonym przez się nią sklepie. Po codziennych obowiązkach odpręża się na zajęciach zumby.

Pani Magdalena – razem z nami od 2015 roku. Świetny sprzedawca, jest bardzo ciepłą i opiekuńczą osobą, lecz gdy sytuacja tego wymaga – bezkompromisową. Posiada cechy przywódcze, uwielbia rywalizację i zawsze dumnie stoi na czele swojego zespołu. Rodzina przede wszystkim. W wolnych chwilach oddaje się bez reszty gotowaniu, chętnie dzieli się nowinkami kulinarnymi.

Pani Anna – dołączyła do naszego zespołu w 2016 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży mięsnej. Uwielbia pracę z ludźmi, zawsze pogodnie usposobiona. Zadowolenie klienta zawsze na pierwszym miejscu. Jest osobą charyzmatyczną z dużymi zdolnościami empatycznymi, co przekłada się na atmosferę w kierowanym przez nią sklepie.

Aplikuj już dziś:

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij